Biura do wynajęcia w Olsztynie

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec OLSZTYN | CENTAURUS

Biurowiec OLSZTYN | CENTAURUS

ul. Piłsudskiego 36 OLSZTYN
Olsztyn,

STAWKA CZYNSZU

12.95 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-02-23

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

10500 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

W ofercie DirectOffice.pl znajdują się przeróżne biura do wynajęcia w Olsztynie. Poszczególne propozycje zostały posegregowane wedle ich standardu lub lokalizacji, a w opisie znajdują się wszelkie szczegóły na temat samego budynku oraz danego lokalu. Dbamy o to, by każda osoba, poszukując na wynajem powierzchni biurowej w Olsztynie, mogła otrzymać wyselekcjonowane i najlepsze oferty z interesującego rejonu miasta. Sprawdź koniecznie całą ofertę i przejrzyj wszystkie dostępne propozycje. Zapoznaj się z ich szczegółami i skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań, z chęcią na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Lokalizacja biura na wynajem w Olsztynie – podstawowe kryterium oceny

Podstawowym kryterium oceny danego biura w Olsztynie na wynajem jest jego lokalizacja. Biurowce znajdujące się w ścisłym centrum mają znacznie wyższą cenę miesięcznego czynszu oraz opłat bieżących, lecz ich zaletą jest prestiżowa lokalizacja i najwyższy standard wykończenia. Z drugiej strony biura znajdujące się na obrzeżach miasta lub w niezbyt popularnych dzielnicach są znacznie tańsze w eksploatacji, lecz kosztem gorszego dojazdu i mniej prestiżowego adresu. To, który wybór okaże się lepszy, zależy głównie od oczekiwań przedsiębiorcy. Firmy często odwiedzane przez kontrahentów mogą skorzystać wizerunkowo na prowadzeniu firmy w eleganckiej dzielnicy. Z kolei marki, które nie realizują rozmów biznesowych “na żywo” mogą bez problemu skorzystać z biura na wynajem w Olsztynie znajdującego się na obrzeżach tego miasta.

Standard wykończenia biura do wynajęcia w Olsztynie – na co zwracać największą uwagę?

Podczas wyboru biura w Olsztynie lub np. w Szczecinie koniecznie weź pod uwagę kilka podstawowych elementów standardu wykończenia. Bardzo istotna jest między innymi obecność wydajnej klimatyzacji oraz ogrzewania – to podstawy, które znajdują się w każdym współczesnym biurowcu, również w tym po niedawnej renowacji. Równie istotna jest obecność w każdym biurze na wynajem w Olsztynie systemów zapewniających bezpieczeństwo pracownikom oraz dokumentacji czy urządzeniom biurowym. Mowa tu o tryskaczach, ochronie całodobowej, monitoringu oraz czujnikach dymu czy kontroli dostępu lub recepcji. Warto także zwrócić uwagę na parametr podnoszonych podłóg, które zdecydowanie ułatwią organizację kabli. Wielu przedsiębiorców zwraca także dużą uwagę na obecność sal konferencyjnych, umożliwiających spotkania w większym gronie oraz na system automatyki budynków BMS.

Wybierz odpowiednie biuro do wynajęcia w Olsztynie z oferty DirectOffice.pl

W ofercie DirectOffice.pl znajdują się najlepsze biura w Olsztynie lub w Poznaniu, które charakteryzują się dobrą relacją ceny do ich standardu. Poszczególne propozycje zostały precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach i są wyselekcjonowane przez fachowców zatrudnionych w naszej firmie. Codziennie aktualizujemy oferty i staramy się, aby zawsze były zgodne ze stanem faktycznym. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania – z chęcią na nie odpowiemy. Aby się z nami skontaktować, wystarczy skorzystać z prostego w obsłudze formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie lub zadzwonić na jeden z numerów telefonicznych.