Biura do wynajęcia w Konstancinie

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec FACTORIA

Biurowiec FACTORIA

al. Wojska Polskiego 5
Konstancin, Konstancin Jeziorna

STAWKA CZYNSZU

14.77 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2023-05-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1429 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

W ofercie portalu DirectOffice.pl znajdziesz najlepsze propozycje biur do wynajęcia w Konstancinie o znakomitej relacji ceny do ich jakości oraz standardu. W każdej ofercie wynajmu powierzchni biurowej dostępnej na naszym portalu znajduje się szczegółowy opis zawierający zarówno podstawowe, jak i te bardzo szczegółowe dane. Wszystkie propozycje są wyselekcjonowane przez naszych specjalistów i aktualizowane na bieżąco np. na temat dostępnej powierzchni czy aktualnych cen. Poznaj koniecznie wszystkie biura w Konstancinie i zajrzyj także do oferty biur w Warszawie.

Jakie biuro w Konstancinie warto wybrać na siedzibę własnej firmy?

Warto zacząć od najważniejszego – wybór biura w Konstancinie na wynajem należy zestawić ze wszelkimi oczekiwaniami przyszłego najemcy, gdyż różnią się one zależnie od wielkości budżetu firmowego czy wymogów formalnych. Duże koncerny zazwyczaj decydują się na najbardziej komfortowe biura w Konstancinie i na pierwszym miejscu stawiają dobro swoich pracowników. Zwracają uwagę między innymi na obecność w budynku (lub tuż obok niego) restauracji czy sklepów z podstawowymi artykułami, czy też na strefy relaksu lub aktywności fizycznej, np. siłownie, baseny czy kluby fitness popularne w biurach we Wrocławiu. Z kolei przedsiębiorcy, którzy zatrudniają jedynie garść pracowników, często wybierają bardziej kameralne lokalizacje, np. na obrzeżach Konstancina, co zdecydowanie poprawia atmosferę pracy w mniejszym gronie.

Jakie wyposażenie i standard biur w Konstancinie liczy się najbardziej?

Powierzchnie biurowe przeznaczone na wynajem zazwyczaj są dobrze wyposażone i mają wszelkie podstawowe ułatwienia dla pracowników oraz pracodawcy. Znajdziemy tam między innymi klimatyzację, czujniki bezpieczeństwa, okablowanie telefonicznie, elektryczne i komputerowe, jak i podstawowe meble biurowe przeznaczone do użytku najemcy. Droższe powierzchnie biurowe na wynajem w Konstancinie często mają także wydzielone strefy wypoczynku i relaksu, a także sale konferencyjne, przeznaczone do spotkań biznesowych lub szkoleniowych w większym gronie. Często takie budynki są w zasadzie całkowicie zautomatyzowane za pomocą systemu BMS (Building Management System), a recepcja dba o dostęp do wnętrza wyłącznie pracownikom oraz obsłudze. W wielu takich biurach znajduje się także monitoring oraz całodobowa ochrona i tryskacze, jak i ścianki działowe, służące do stworzenia intymnych warunków podczas np. pracy z wrażliwymi danymi osobowymi, wynagrodzeniami lub sprawami sądowymi.

Czy lokalizacja biura jest ważna?

Większość osób decydujących się na wynajem powierzchni biurowych w Konstancinie zauważy, że poszczególne oferty różnią się między sobą głównie ceną. Cena to wypadkowa nie tylko standardu wyposażenia i liczby atrakcji dla pracowników – główny wpływ na wysokość czynszu na bowiem lokalizacja. Biuro ulokowane na obrzeżach Konstancina będzie znacznie tańsze w użytkowaniu niż powierzchnia biurowa znajdująca się w ścisłym centrum tego miasta. Równie istotny jest także prestiż danej dzielnicy, jak i bliska obecność sklepów czy głównych arterii miasta bądź węzłów komunikacyjnych. Większe inwestycje poniesione przez inwestora budującego taki biurowiec sprawiają, że koszty jego użytkowania będą dla najemców dość wysokie. Nie zawsze jednak taki wybór jest opłacalny. Często biura do wynajęcia znajdujące się w ścisłym centrum nie mają zbyt dużego parkingu, a parkowanie przy ulicy jest w zasadzie niemożliwe. Wówczas dobrze sprawdzą się powierzchnie biurowe w dalszych i mniej prestiżowych dzielnicach.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: