Biura do wynajęcia w Chorzowie

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec CHORZÓW | SILESIA OFFICE CENTER Bud.D

Biurowiec CHORZÓW | SILESIA OFFICE CENTER Bud.D

ul. Katowicka 47
Chorzów,

STAWKA CZYNSZU

6.82 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-02-29

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

495 m2

DOSTĘPNE BIURA

1

Biurowiec CHORZÓW | SILESIA OFFICE CENTER Bud.A,B,C

Biurowiec CHORZÓW | SILESIA OFFICE CENTER Bud.A,B,C

ul. Katowicka 47
Chorzów,

STAWKA CZYNSZU

6.82 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-02-29

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3270 m2

DOSTĘPNE BIURA

7

W DirectOffice.pl znajdziesz między innymi wyselekcjonowane biura do wynajęcia w Chorzowie. Poszczególne propozycje zostały precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, na których umieściliśmy wiele interesujących informacji, takich jak liczba dostępnych obecnie biur oraz dostępna powierzchnia, czy szczegółowe koszty np. parkingu podziemnego. Koniecznie przejrzyj wszystkie biura w Chorzowie na wynajem dostępne na naszym portalu i wybierz nowe, lepsze miejsce prowadzenia swojego przedsiębiorstwa. Zwróć koniecznie uwagę na wszystkie rozwiązania techniczne oraz opcjonalne i standardowe wyposażenie biurowca, jak i jego lokalizację.

Jak wybrać najlepsze biura w Chorzowie?

Najważniejsze podczas poszukiwania biura na wynajem w Chorzowie jest to, aby było w pełni zgodne z wszelkimi oczekiwaniami danego przedsiębiorcy. Każda firma ma zupełnie inne wymagania względem budynku, wyposażenia czy standardu wykończenia. Nie wszystkie poszukują luksusowych wnętrz czy odwrotnie – najniższej ceny. Dlatego też warto przejrzeć wszystkie oferty biur w Chorzowie na wynajem dostępnych na stronie DirectOffice.pl i zapoznać się z ich udogodnieniami, zdjęciami oraz opisami. Wszystko to sprawi, że już po kilku minutach obecności na naszej stronie znajdziesz budynek, który będzie odpowiedni do stawianych wymagań. Z przyjemnością również pomożemy w selekcji i podamy kilka dodatkowych informacji. Aby się z nami skontaktować, zadzwoń na numer telefonu podany w dolnej części strony lub napisz do nas wiadomość e-mail. Z chęcią pomożemy także w wyborze biura w Bydgoszczy, Gdyni oraz na terenie wszystkich pozostałych miast w Polsce.

Jakie cechy biura w Chorzowie są najważniejsze?

Mimo iż większość przedsiębiorców szuka w biurach na wynajem w Chorzowie czegoś zupełnie innego, to są pewne cechy, które sprawdzą się w każdym przypadku. Należy do nich między innymi wydajna klimatyzacja, która obniża temperaturę powietrza we wnętrzu latem, jak i efektywne ogrzewanie służące do zwiększenia temperatury podczas zimy. Wielu przedsiębiorców zwraca także uwagę na obecność sal konferencyjnych służących do spotkań biznesowych w większym gronie lub na ochronę budynku. Istotna jest także recepcja oraz kontrola dostępu i monitoring, czyli podstawy bezpiecznych biur na wynajem w Chorzowie. Bardzo ważne są także rozwiązania techniczne przydatne w konkretnej branży. Dla przykładu przedsiębiorstwo, w którym pracują setki osób przy komputerach wysokiej klasy, powinno mieć zagwarantowane podnoszone podłogi w celu przeprowadzenia kabli, centralę telefoniczną czy kanały w podłodze.

Czy lokalizacja biura w Chorzowie na wynajem jest istotna?

Wiele osób traktuje lokalizację biura w Chorzowie na wynajem jako fundamentalną informację. Okazuje się jednak, że nie wszystkie firmy skorzystają na dogodnym ulokowaniu danego biurowca. Lokalizacja ma bowiem bezpośredni wpływ na cenę wynajmowanego lokalu, dlatego koszty użytkowania biura rosną wraz z coraz bardziej prestiżową dzielnicą. To znakomity sposób zwiększenia atrakcyjności swojej firmy podczas np. wizyt kontrahentów i spotkań w dużej sali konferencyjnej lub gdy zatrudnia się setki pracowników z centrum miasta. Czasami jednak wynajem powierzchni biurowej w Chorzowie na przedmieściach okazuje się znacznie lepszy, gdyż plusy wynikające z umiejscowienia budynku w prestiżowej lokacji nie zawsze są wymierne. Dla przykładu firma, która nie obsługuje klientów bezpośrednio i nie spotyka się z kontrahentami w cztery oczy, może skorzystać z wynajmu biur w Chorzowie ulokowanych w mniej obleganych częściach tego miasta.